Elektrická kolobežka DEFIANT DF-SK5H

  • Značka: Defiant
  • Číslo produktu: 5243
  • Hmotnost položky: 8 kg
3* (0)

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Nosnost: 120 kg / motor: 350W elektromotor / nejvyšší rychlost: 25 km / h / dojezdová vzdálenost: 20 km / maximální náklon: 15 stupňů / baterie: lithiová / kapacita baterie: 4,4 Ah / velikost pneumatiky: 5 \"/ rozměry: výška 109 cm, šířka 98 cm / skiádací ano / barva černa / přední brzda elektronická, zadní brzda nožní / ram hliník / záruka 24 meciacov.

Podívat a vyzkoušet koloběžku muzete v Bratislavě - na adrese Škultétyho, 1, Dům Techniky (parkoviště Lidl hodina a půl zdarma). Tel. 0905 575 320.

6747.10 s DPH Cena bez DPH: 5622.58 bez DPH
Informace o dostupnosti zboží můžete získat zde.
Sledovat

Koupě elektrické koloběžky Defiant.

Ve velkých městech rychle získávají přenosné elektrické vozidla popularitu. Lidé byli unavený stáním v dopravních zácpách, platit za tankování či náklady na údržbu aut. Potřebovali tedy slušnou alternativu. To se stalo možným s elektrickým skútrem, které výrobci prodávají za velmi přijatelnou cenu.

Co jsou elektrické skútry?

Elektrický skútr je přenosné vozidlo s vestavěným motorem. Obvykle je umístěn v oblasti zadního kola a není vizuálně viditelný. Elektrický skútr můžete vidět velmi často. Ale na první pohled ne všichni pochopí, že jde o inovativní vývojový typ předních výrobců.

Vozidlo se pohybuje bez jakékoliv námahy řidiče a téměř každý si ho může koupit bez ohledu na své řidičské schopnosti. V moderních modelech je speciální zařízení, pomocí kterého lze nastavit rychlost. Vlastník sám rozhodne, v jakém tempu je bezpečnější a pohodlnější se pohybovat.

Fanoušci rychlé a bezpečné jízdy mohou počítat s rychlostí až 45 km / h.

S nabitou baterií skútr dokáže projít až 40 km. Po překonání této vzdálenosti by měla baterka znovu nabít.

Výhody elektrických koloběžek Defiant:

Moderní elektrický skútr je ekonomický a zcela bezpečný dopravní prostředek. Může být použit na práci, nakupování, je vhodné jít s ním na návštěvu nebo na procházku. Kromě praktických výhod elektrický skútr přináší každému majiteli mnoho pozitivních emocí, zejména ve velkoměstech, kde je často jediným z možným dopravním prostředkem. Ve velkém městě, kde je veřejná doprava téměř vždy přeplněná a je tak těžké udržet si dobrou náladu na cestě do kanceláře ci do nákupního centra ... S tímto skútrem s tím ale nebude žádný problém.

Při rozhodování, kdy jít nakupovat dostává každý úplnou svobodu volby. Můžete opustit dům kdykoliv v pro Vás vhodnou dobu, přesunout se k požadovanému bodu, bez strachu z dopravních zácp bez ohledu na sousedy a stavu veřejné dopravy. Vlastník může kdykoliv odstavit skútr na požadované časové období.

Rozhodnutí o koupi elektrického skútru otevře jeho majiteli celou řadu výhod tohoto vozidla:

ekonomičnost;

snadné používání;

pohodlné skladování;

dostupné náklady;

radost :-)

Jak používat elektrickou koloběžku.

Je to banální, základní pravidlo známé každému již od dětství - přísně dodržovat pravidla pokynů výrobce. Je to důležité, protože elektrický skútr vyvine značnou rychlost a vyžaduje vážné zacházení. Po vybití vyžaduje úplné nabití baterie. Toto bude trvat nejméně 4 hodiny nepřetržitého připojení k elektrické síti.

Když se rozhodnete koupit si elektrický skútr, musíte brát v úvahu, že ho lze používat pouze v suchém počasí. Jízda v dešti je pro uživatele vážným rizikovým faktorem.

Hodnotit mohou pouze registrovaní zákazníci po přihlášení.
Pokud nejste registrovaní zákazníci našeho obchodu, můžete se zaregistrovat tu.